Anasayfa / Güncel / Siyaset değil iş yapın

Siyaset değil iş yapın

mnst

Siyaset değil iş yapın
Yer Kepez Toki Lisesi önü. Sabah öğrencilerin okula gitme saati. Çok fazla yağmur da yağmamış. Ama yol çamurdan geçit vermiyor. İdareci, siyasetçilerimiz ne işi yapar diye soru geçirmeyin aklınızdan.
Birbirinize söz atacağınıza biraz iş yapın. Hizmet yapın. Son günlerde hatırlanacağı gibi AK parti Grup Başkan Vekili Sayın Bülent Turan ile Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, bu güzergah nedeniyle birbirlerini suçluyorlardı. Bizim hiç birisine söyleyecek sözümüz yok. Her iki isimde kendi pencerelerinden bakarak kendilerince siyaset yapıyor.
Siyaset yapanlara sözümüz yok. Ama gözümüz gibi baktığımız, en ufak bir rahatsızlığında kıyamadığımız yavrularımız sizi anlamaz. O’nlar, çamur siyasetini bilmez, Çamursuz yol isterler. İsmail Yaşar Oğuz döneminde Kepez, hizmette Çanakkale belediyesi ile kıyaslanıyordu. Okul yolu çile dolu olmasın.

Mutan’dan açıklama

“Bu bölgede çamur olduğu doğrudur. Bölgenin alt yapısını yapıyoruz. İller Bankası ihaleyi yaptı. Firma da çalışmalarını başlattı. Çocuklardan özür diliyorum. Halkımın parasını boşa harcamamak adına tüm altyapıyı tamamladıktan sonra asfaltlama çalışmalarına başlayacağız. Yeni kentleşmenin bu tür sıkıntıları oluyor. Bunu da halkamızın anlayışla karşılayacağını umuyorum” dedi.

mutanTeşekkürler Başkan

Dün başlayan sağanak yağıştan sonra TOKİ bölgesinde bulunan TOKİ aAanadolu Lisesi ve TOKİ İlköğretim Okulu yolu çamur deryasına döndü, Başkan Mutan devreye girerek dün gece yarısına kadar bu güzergahta bulunan yollara mıcır döktürerek altyapı çalışması tamamlanıncaya kadar soruna çözüm getirdi. Veliler bugün Mutanan’ın bu çalışmasına teşekkür ederek yanıt verdi.

(Güngör Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif