Anasayfa / Kent Yaşamı / Erkek giyimine kadın ilgisi

Erkek giyimine kadın ilgisi

2

Erkek giyimine kadın ilgisi

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından düzenlenen “Erkek Giyiminin Püf Noktaları ve Markalaşmak” semineri ilgiyle karşılandı.

Giriş bedelinin çocuk kitabı olduğu programda köy çocukları için 400 kitap toplandı. Erkek giyimiyle ilgili programa kadınların daha fazla ilgi gösterdiği gözlerden kaçmadı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu, Çanakkalelilere yönelik etkinliklerini devam ettiriyor. Aktif öğrenci topluluğu bu seferde Damat Tween İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl ile Stil danışmanı Fulya Güngör’ü ağırladı. Terzioğlu Yerleşkesi Troia Kültür Merkezinde düzenlenen programın moderatörlüğünü topluluk akademik danışmanı Gökhan Bayram yaptı.

Program, Topluluk Başkanı Mehmet Can Yiğen’in konuşmasıyla başladı. Başkan Yiğen, konuşmasında halka yönelik düzenledikleri ve düzenleyecekleri etkinlikleri paylaştı. Sonrasında Dr. Fatih Anıl ile markalaşmak konulu söyleşiye geçildi. Dr. Anıl, konuşmasında, ürünlerin bir hikayesi olması gerektiğine, fark yaratmanın önemine, perakende sektöründe ve ekonomide ayakta kalmanın yollarına değindi.

Stil uzmanı Fulya Güngör’ün konuşmasıyla devam eden ikinci bölümde ise erkek ve bayan giyiminde yapılan yanlışlar ve olması gerekenler mankenler üzerinden aktarıldı. Güngör, bedene uygun parçalar seçmeyi, iş görüşmelerinde tercih edilmesi gereken kıyafetleri, iyi bir terzi seçmenin önemini vurguladı.

Soru soranlara Tatlan helvalarının ikram edildiği programda neşeli anlar yaşandı.  Programın sonunda Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram ve Çanakkale Kadın Girişimciler Başkanı Günay Dereli tarafından konuklara armağanlar takdim edildi. Programın girişi için şart konulan çocuk kitaplarının toplanmasıyla Halkla İlişkiler Topluluğu 400 kitap biriktirdi. Kitapların önümüzdeki günlerde köylerde çocuklara dağıtılacağı belirtildi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Sohbet Bitti, Kadın Gitti…

Sohbet Bitti, Kadın Gitti… Gökçeada ilçesi Fatih Mahallesi’ndeki esnaf G…S.. işyerine gelen kadın ile çay …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.