Anasayfa / Siyaset / AK Kepez’den birlik mesajı

AK Kepez’den birlik mesajı

1

AK Kepez’den birlik mesajı

AK Partinin kuruluşundan itibaren AK Parti’ye hizmet etmeye devam eden partililer, Kepez Belde teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirildi.

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok başkanlığında belde teşkilat binasında haftalık Olağan Belde Yönetim Kurulu Toplantısı büyük bir katılımla gerçekleştirildi. AK Parti Kepez Belde Başkanlığına ve Yönetim Kuruluna her zaman destek olan ve partinin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde görev alan ve halen daha partiye hizmet eden isimlerde toplantı da yer aldı.

Toplantıya AK Parti Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Jülide İskenderoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Merkez Karar Yönetim üyesi Orçun Oktay, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Çetin, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Metin Çetin, eski Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz, Belediye Meclis Üyesi Sayın Ersin Aycibin, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Nair, Belediye Meclis üyesi Nermin Erdoğan ve Yeşilay Dernek Başkanı Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kaçar ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda Çevre Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Belde Başkan Yardımcısı E.Kürşat Ertürk kısa bir sunum gerçekleştirdi. Belediyecilik ve imar planı hakkında fikir alışverişinde bulunulması ile toplantı sona erdi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Seçim Sürecini Değiştireceğim”

“Seçim Sürecini Değiştireceğim” Cumartesi günü gerçekleştirilen Kent Konseyi Başkanlık yarışını, Engin Kandemir ve yönetim kadrosu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif