Anasayfa / Eğitim / Öğretmenler Başöğretmen ’in huzurunda

Öğretmenler Başöğretmen ’in huzurunda

dsc_0214

Öğretmenler Başöğretmen ’in huzurunda

Çanakkale’de 24 Kasım Öğretmenler Günü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Atatürk anıtına çelenk sunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla andı.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma törenine, Çanakkale Vali Yardımcısı Adil Karataş, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Maarif Müfettişleri Başkanı Ömer Karabay, Ak Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, CHP İl Başkanı Nejat Önder, okul ve kurum müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler katıldı. Çelenk sunumunun ardından tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile sona erdi.

Törende İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi, İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve Çanakkale Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Bülent Kırca ile Özel Doğa Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Duygu Özbey tarafından sunuldu. Çelenk sunumuna müteakip saygı duruşu yapıldı. Daha sonra törene katılanlar eşliğinde İstiklal Marşı okundu. Program Sunumunu Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Türkçe Öğretmeni Seçil Yüksel yaptı.

Çelenk Sunma Töreni’ne, okul ve kurum müdürleri, kamuda görevli diğer yöneticiler, Merkez

İlçedeki tüm Ortaokul ve Liselerin bayrak ve flamaları ve tüm İlkokul, Ortaokul ve liselerden 5

öğrenci ve 1 öğretmenden oluşan temsil grupları katıldı. Törenin sonunda öğrenciler çelenk önünde öğretmenleri ile beraber hatıra fotoğrafı çekildi.

(Dilek Akşen)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif