Anasayfa / Ekonomi / Kadın Girişimciler G3 Forum’da buluşuyor

Kadın Girişimciler G3 Forum’da buluşuyor

1479968095_gorsel-1Kadın Girişimciler G3 Forum’da buluşuyor

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan ve bu yıl altıncısı düzenlenen Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum, 25 Kasım’da Suada’da yapılacak.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Habitat ve PublicisLive ev sahipliğinde, Turkcell ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle gerçekleştirilecek G3 Forum kapsamında bu yıl ilk kez 35 yaş altı başarılı Türk girişimcilerin biraraya geleceği bir ‘Genç Girişimciler Paneli’ yapılacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla düzenlenecek panel ile Türkiye’nin önde gelen melek yatırımcılarının katılacağı ‘Yatırımcılar Paneli’i de genç girişimcilere kendi işlerini kurma yolunda yeni ufuklar kazandıracak.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Habitat ve PublicisLive ev sahipliğinde, Turkcell ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle düzenlenen G3 Forum’un bu yılki ana teması ise “Girişimcilik Senin İçinde: Gözünde Büyütme”.

Bu yıl 600’ün üzerinde genç girişimci ve girişimci adayını, 80 mentor ile biraraya getirecek geleneksel yuvarlak masa toplantıları ile saat 09.30’da başlayacak olan G3 Forum’un açılış konuşmalarını G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi yapacakAçılış konuşmalarının ardından yapılacak panele Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu katılacak.

G3 Forum’a altıncı yılında ilkler damgasını vuracak

G3 Forum’da bu yıl ilk kez yapılacak iki panel, girişimcilere yol haritalarını çıkarmada büyük fayda sağlayacak. 35 yaş altı başarılı Türk girişimcilerin biraraya gelerek deneyimlerini aktaracağı Genç Girişimciler Paneli Onedio Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Kaan Kayabalı, Insider Kurucu Ortağı ve CEO’su Hande Çilingir, Buldumbuldum.com Kurucusu ve CEO’su Güçlü Gökozan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen melek yatırımcılarının katılacağı ve yatırım ortamını değerlendirecekleri Yatırımcı Paneli’ne ise 212 Yönetici Ortağı Numan Numan, Revo Capital Yönetici Ortağı Berkin Toktaş, Turkcell Arıkovanı Proje Lideri Salih Zeki Çimen ve TEB Özel -Melek Yatırım ve İş Geliştirme Müdürü Nilüfer Aktaşkatılacak. G3 Forum, ana konuşmacı Doğan Online ve hepsiburada.com Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner’in konuşması ile sona erecek.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

TÜRKİYE EKONOMİSİ

TÜRKİYE EKONOMİSİ TÜİK, 2016 yılı 4. çeyrek büyüme rakamını %3,5 olarak açıkladı. Böylelikle 2016 yılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif