Anasayfa / Eğitim / Siyasilerden Öğretmeler günü mesajları

Siyasilerden Öğretmeler günü mesajları

subat-ayinda-30-bin-ogretmen-atamasi-yapilacak-6197367

Siyasilerden Öğretmeler günü mesajları 

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında siyasi parti yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanları kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan; “Yurdumuzun her yanındaki çalışan ve emekli olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, ülkemize yaptıkları katkılar için kendilerine teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal’in dediği gibi, “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.”

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz; “Ebediyete intikal eden Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve hayatını kaybeden öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularıyla anarken, şahsınızda çocuklarımızı yetiştirmek için her türlü fedakârlıkta bulunan öğretmenlerimizin bu önemli ve anlamlı gününü kutluyorum.”

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek; “Başöğretmen Atatürk’ün izinde; laik, bilimsel eğitim için çabalayan, bedel ödeyen ve asıl işi eğitimi her ne koşulda olursa olsun layığınca yapmaya çalışan, şu an öğrencilerine sarılarak gününü kutlaması gerekirken atanamayan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarım. Onlara minnettarız.”

Çanakkale MHP İl Başkanı Hakan Pınar; “Türkiye’nin çağı yakalayabilmesi, huzur ve refaha kavuşabilmesi, her alanda ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirebilmesiyle mümkündür. Eğitim-öğretim Camiamızın çok kıymetli mensupları, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. Bu vesileyle, lider ülke Türkiye için, aydınlanma ve çağdaşlaşma mücadelesine bir ömür veren ve şimdi hayatta olmayan bütün öğretmenlerimize, Başta, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu ; “ Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştiren, en zor koşullarda dahi ülkesine, milletine ve gelecek nesillere bağlı hizmet veren bütün öğretmenlerimizin gösterdikleri fedakârlık ve özverileri için tüm öğretmenlerimize teşekkür eder ve 24 Kasım öğretmenler gününü en içten duygularımla kutlarım.”

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, ‘’ Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” özdeyişinde belirttiği gibi, öğretmenlerimizin üstlendiği bu görev geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kaliteli, bilimsel yöntemlerle eğitim almasını üstlenen vefakâr öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyorum.’’

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ; “Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor; mutlu, başarılı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve görevi başında şehit düşen, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıralarını şükranla yad ediyorum.”

AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Saime Aydoğan; “Bu anlamlı gün vesilesiyle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken; tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en samimi duygularla tebrik ediyor, her birine başarı ve mutluluklar diliyorum.”

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif