Anasayfa / Güncel / SGK’dan 25 Günde 25 Nokta

SGK’dan 25 Günde 25 Nokta

fb_img_1479800052552

SGK’dan 25 Günde 25 Nokta  

Çanakkale SGK İl Müdür V.Hilmi Ercan; Çanakkale İl Müdürlüğü 25 Günde 25 nokta diyerek, her koldan bilgilendirme çalışmalarına devam etmektedir” dedi.

Ercan; “İcra memurlarımız İlçe ilçe gezerek, işverenlerimizi ziyaret etmektedirler. Bu ziyaretlerinde 6736 sayılı yasanın getirileri hakkında bilgilendirerek yapılandırma yapmaları hususunda destek olmaktadırlar. Bu çalışmalarından dolayı İl Müdürlüğüm İcra Servisi çalışanlarıma çok teşekkür ederim ”dedi.

İcra Memurlarınca gidilen işyerleri sahipleri; hizmetin ayaklarına gelmesinden çok memnun olduklarını ifade ederek, “Çanakkale SGK İdarecileri ve çalışanlarına teşekkür ederiz” dediler.

Ayrıca Laspeki’de bir bilgilendirme semineri düzenleyen SGK İl Müdürü Ercan; “Lapseki İlçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına yapılandırma ile ilgili bilgilendirme semineri düzenledik. Bu eğitimde 6736 sayılı Kanunun SGK mevzuatına ve alacaklarına getirdikleri hakkında katılımcılara bilgi verdik. İl Müdürlüğü olarak ekip halinde çalışmaktayız. Bu eğitimi Sosyal Güvenlik Denetmeni Abdullah Baysal ve Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Ufuk Kuru vermiştir. Katılımcıları yapılandırma konusunda ayrıntılı olarak bilgilendirdiler. Bu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Bu seminere, Lapseki Kaymakam Özel Kalemi, Lapseki Vakıf Müdürü ve Lapseki Milli Eğitim Şube Müdürü de ve diğer resmi kurumlara ait personeller katılım sağladı.

(Haber Merkezi)

             

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif