Anasayfa / Güncel / Çanlı çocuklar tiyatro gösterisiyle buluştu

Çanlı çocuklar tiyatro gösterisiyle buluştu

????????????????????????????????????

Çanlı çocuklar tiyatro gösterisiyle buluştu

Çan Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında ücretsiz olarak düzenlediği kukla tiyatrosu gösterileriyle, Çanlı çocuklara ve ailelerine güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağladı. 

Çan Belediyesi Nadir Pazarbaşı Düğün Salonunda iki seans halinde gerçekleştirilen tiyatro etkinliği ile salonu tıka basa dolduran Çanlı çocuklar, harika vakit geçirdiler. Sevimli kuklaların gösterileriyle eğlenen çocukların sevinci, görülmeye değerdi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu;  “İnsan hayatının en güzel zamanıdır çocukluk yılları. Bu anlamda çocuklarımıza ne kadar değer verirsek ve ne kazandırırsak onların hayatlarına, gelecekte de o değerler çıkacaktır karşımıza. Bundan ötürü de her projemizde, her hizmetimizde insan odaklı düşünüp o doğrultuda hareket ettik ve bu anlamda çocuklarımız bizim için çok daha değerli ve çok daha önemli. Dolayısıyla, çocuklarımızın aileleriyle birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmeleri için ve çocuklarımızın gönüllerinde ayrı bir yer edinmek adına, bir tiyatro etkinliği düzenledik. Her zaman olduğu gibi, çocuklarımız yine salonu deyim yerindeyse hınca hınç doldurdu. Üstelik tiyatro, sanatın ayrılmaz bir parçası olmakla beraber, toplumların kültür aynasını oluşturmaktadır. Aynı zamanda çocukluk yıllarımızın kazanımlarıyla, gelecekteki kişiliğimiz şekil alır. Bu sebeple, bizlerde sosyal, kültürel, sportif vb. faaliyetlerimizle çocuklarımıza ayrı bir özen gösteriyoruz ve bu etkinliklerimiz her daim devam edecek. Son olarak, davetimiz üzerine ilçemize gelen ve çocuklarımızın eğlenceli bir hafta sonu geçirmelerini sağlayan, Selçuk Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na ayrıca teşekkür ederiz.” dedi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif