Anasayfa / Eğitim / Büyükçeden çocukçaya hak savaşı

Büyükçeden çocukçaya hak savaşı

1

Büyükçeden çocukçaya hak savaşı

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü etkinlikleri kapsamında Çanakkale Barosu Çocuk Hakları Komisyonu tarafından 7 farklı okulda “Çocuk Hakları” konusunda anlatımlarda bulunuldu.

Etkinlikler Atatürk İlkokulu, İstiklal İlkokulu, Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu, Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu, Mustafa Kemal İlkokulu, Özlem Kayalı İlkokulu ve Vali Fahrettin İlkokullarındaki öğrenciler ile gerçekleştirildi.

Çanakkale Barosu Üyeleri Av. Ayşegül Kırbaş, Av. Selay Yaşar Bostan, Av. Tayfun Umur, Staj.Av. Özper Çetin, Staj.Av. Yeşim  Şimşek ve Staj.Av. Ayşegül Bozkurt’un sözlü ve animasyon videolu paylaşımlar ile miniklerin haklarını “büyükçeden” ” çocukçaya” çevirmeye çalışarak anlatımda bulundular.

(Haber Merkezi)

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif