Anasayfa / Güncel / Cennet Koyları çöpten geçilmiyor

Cennet Koyları çöpten geçilmiyor

1Cennet Koyları çöpten geçilmiyor

Güzelyalı ve Dardanos’tan sonra devam eden sahil yolu üzerindeki birçok koy ve sahil; metal, cam, plastik ve naylon atıklar sebebi ile kirlilikten geçilmiyor.

Çanakkale’nin cennetten köşeleri koylar, kirlilikten geçilmiyor. Güzelyalı sonrasında devam eden ve Karanlık Liman’a doğru giden sahil yolu üzerindeki birçok güzelim koy ve sahil ziyaretçilerin sorumsuz ve düşüncesizce atıklarını bırakması sebebi ile pislikten geçilmiyor. Cam şişe ve kırıklar, plastik şişeler, naylon ve daha birçok kirli materyal neredeyse bütün sahili kaplamış vaziyette. Vaziyeti gören çoğu vatandaş, buraların dünyadaki en güzel yerlerden biri olduğunu söyleyerek, temizlik yapılmasını ve vatandaşların uyarılmasını istiyor. Duyarlı vatandaşlar, aynı zamanda bu koyların kontrol edilerek, kirletenlere cezai işlem uygulanmasının caydırıcı olacağını belirtip, gerekli önlemlerin yetkililerce bir an önce alınmasını istiyorlar.

(Eren Aşnaz)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif