Anasayfa / Güncel / Rakip serisine devam

Rakip serisine devam

gng_7473

Rakip serisine devam

Çanakkale Belediyesporun sultanları, dün Anafartalar Spor salonunda taraftarları hop oturtup hop kaldıran bir maç oynadı. Rakip İdmanocağını 3-1 yenerek “Rakipler serisini” devam ettirdi.

Vestel Venüs Sultanlar Liginde kendi rakipleri olarak bilinen tüm takımları yenme başarısı gösteren Boğazın Sultanları, son olarak İdmanocağını da kendi sahasında devirdi. Geçtiğimiz yıl İdmanocağı forması giyen Beyza, karşılaşma boyunca arkadaşlarını ateşleyen isim oldu. Zaman zaman Sinem de Beyza’ya uyunca ortaya çekişmeli bir maç çıktı.

Boğazın Sultanları ilk seti 25-20 alırken, ikinci seti 24-26 rakibine verdi. Üçüncü ve son seti 25-23 skorla almayı başardı. B:oğazın Sultanları, oyun içersinde işi ciddiye almadan götürmeye çalışınca rakip İdmanocağı, kolay lokma olmadığını göstermeye çalıştı. Karşılaşmanın hakemi bir ara yanlış kararlarında her iki takım için de ısrarlı davranınca oyuncuları da çileden çıkardı. İzleyiciler tarafından da maç sonunda salondan polis eşliğinde çıkmak zorunda kaldı.

Çanakkale Belediyesporun Sultanları tüm oyuncular olarak diri gözükürken, Beyza, libero Buse, Jerkov, arkadaşlarını ateşledi. Pasör Seda için de bir iki cümle yazmak gerekiyor. Sakin ve oyunu iyi okuyan yönlendirmesi ile rakibin dirilişini ve maça döndüğünde aranın açılmasını önledi. Rakip İdmanocağı, bizden çok daha fazla manşet hatası yapınca, üç puanı alan taraf Boğazın Sultanları oldu.

(Günnoş Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Çanakkale ile kan bağımız var”

“Çanakkale ile kan bağımız var” Bir dizi ziyaretlerde bulunma amacıyla Çanakkale’de bulunan Tarsus Belediye Başkanı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif