Anasayfa / Güncel / Gelibolu’ya bir ekipman daha

Gelibolu’ya bir ekipman daha

1

Gelibolu’ya bir ekipman daha

Gelibolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, yol ve tretuvarlarda temizlik çalışmalarının daha etkin şekilde yapılmasına katkı sunacak, yüksek emiş gücüne sahip şarjlı süpürge makinesini hizmete sundu.

 Gelibolu Belediyesi, kurumun makine ve araç parkını güçlendirmeye devam ederken, temizlik filosuna yeni bir ekipman daha kazandırdı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere satın alınan yol süpürme aracının ardından yol ve tretuvar temizliğinde kullanılacak, yüksek emiş gücüne sahip vakumlu süpürge makinesi ilçe halkının hizmetine sunuldu.

Yetkililer 240 kg kapasiteli, vakumlu hortumu ve şarj edilebilir özelliğe sahip yeni süpürge makinesinin, yağmur suyu mazgalları içerisinde ve cadde kenarlarında biriken yaprak vb. atıkların daha hızlı ve düzenli toplanmasına katkı sağlayacağını belirttiler.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar da, kendilerine iş gücü ve zamandan tasarruf ettirecek süpürge makinesinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, ilerleyen günlerde bu ekipmanın sayısını çoğaltmayı hedeflediklerini dile getirdi.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

GESTAŞ’a sis engeli

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sis, Boğaz trafiğini tamamen durdurdu. GESTAŞ tarafından da Gelibolu-Lapseki, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.