Anasayfa / Güncel / Dış Ticaret 25 Kasım’da ele alınacak

Dış Ticaret 25 Kasım’da ele alınacak

????????????????????????????????????

Dış Ticaret 25 Kasım’da ele alınacak

Her hafta farklı bir meslek grubu üyeleri ile toplantı yapan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, bu hafta 19 No’lu Meslek grubu temsilcileriyle gerçekleştirdi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda; 19 No’lu Meslek Komite Başkanı Ümit Başocak, Komite Üyeleri Hasan Güder, Mehmet Baydemir, Özgür Ekşi, Özgür Sınmaz ve mimarlık, mühendislik, iş sağlığı ve güvenliği, özel güvenlik, temizlik şirketi, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren sektör temsilcileri, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Gürbüz, Fatih İş, Yaşar Murat Aydoğdu, Genel Sekreter Sema Sandal ile bir araya geldi.

Meslek grubu temsilcileri tarafından; 25 Kasım’da ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde düzenlenecek “Dış Ticaret Semineri”, işletmelerin kredi kullanırken teminat olarak gösterdikleri gayrimenkullerin ekspertiz değerinin çok altında gösterilmesinin yarattığı mağduriyetler, jeotermal enerji santrali lisans başvuruları, Çanakkale’de yaşanan ticari ilişkiler, iş sağlığı ve güvenliği konusunda özellikle işveren tarafından algı değişikliğine ihtiyaç duyulduğu, Çanakkale’de faaliyet gösteren 13 adet iş sağlığı ve güvenliği şirketlerinin ortak bir tanıtım toplantısı yapması, nace kodlarında yaşanan uyumsuzluklar, bankalardan alınan desteklerde yaşanan sorunlar ile “Kredi Garanti Fonu” uygulamalarında yaşanan problemler ve çözüm önerileri gündeme getirildi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif