Anasayfa / Güncel / Çanakkale şampiyonu İÇDAŞ Lisesi

Çanakkale şampiyonu İÇDAŞ Lisesi

1

Çanakkale şampiyonu İÇDAŞ Lisesi

Nike Halı Saha Futbol Ligi’nde Çanakkale şampiyonu, İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Amatör futbol mücadeleleri arasında öne çıkan Nike Halı Saha Futbol Ligi’nde rakiplerini bir bir deviren İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı, göz dolduran futbolcuları ile Biga’nın gururu oldu.

Bölge finallerine katılma hakkı kazanan İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol takımının hedefi  Nike Halı Saha Futbol Ligi’nde şampiyon olmak. Beden eğitimi öğretmenleri Levent Sezek ve Timur Tomal yönetiminde sürdürülen mücadelelerine son sürat devam eden genç futbolcular şampiyonluk için ant içti.

İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol takımının aldığı başarılı sonuçlar okulda büyük bir sevinç yaratırken, Biga’da da “işte bizim çocuklarımız” dedirtti. Aileler, şampiyon çocuklar yetiştiren İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine teşekkür ederken, bölge finallerinde de başarılı olacaklarına inandıklarını söylediler.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif