Anasayfa / Güncel / Tarihi Alan Başkanlığı’na ziyaret

Tarihi Alan Başkanlığı’na ziyaret

img_5078

Tarihi Alan Başkanlığı’na ziyaret

ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu ve Yönetim Kurulu üyeleri Armağan Aydeğer, Fırat Yağcı, Kerem Ünsal, Ersan Çelik, Tahsin Uysal ve Orkun Yalman görevine yeni başlayan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’i makamında ziyaret ettiler.

ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu, “Gelibolu Yarımadasının Çanakkale ve Türkiye için önemli bir değer olduğunu ifade ederek, Çanakkale Milletvekilliği yapmış ilimizin değerli bir şahsiyetinin bu göreve atanması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir” dedi.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir,  Alan Başkanlığının çalışmaları hakkında ÇASİAD Yönetimine bilgiler verdi. Alan Başkanı İsmail Kaşdemir konuşmasında, “Yarımadanın kendilerine emanet verildiğini, Tarihi Yarımadayı hak ettiği değere kavuşturmak için çalışacaklarını” söyledi. Ziyaretlerinden dolayı Çanakkale Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Erdal Akarsu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif