Anasayfa / Güncel / Kantin denetimleri başladı

Kantin denetimleri başladı

1

Kantin denetimleri başladı

Gelibolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, öğrencilerin sağlığını tehdit edecek unsurların oluşmasını önlemek amacıyla ilçe merkezindeki okul kantinlerine denetim gerçekleştirdi.

Gelibolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezindeki okul kantinlerine denetim gerçekleştirerek, öğrencilerin sağlığını tehdit edecek unsurların oluşmasını önlemek amacıyla bilgilendirmede bulundu.

Zabıta Müdürü Cemil Görür, yapılan denetimlerde işletmelerde, işyeri açma ve çalışma ruhsatı, öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda beslenmeleri için satılan gıda ürünlerinin raf ömürleri, işletmeler ile çalışanların genel hijyen kurallarına uygunluğu, kantinlerde satışı yasak olan gazlı aromalı içecek ve yiyecekler konusunda işletmelerin kontrol edilerek bilgilendirilmede bulunduğunu kaydetti.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif