Anasayfa / Güncel / Vali Tavlı’dan tarihi alana inceleme ziyareti

Vali Tavlı’dan tarihi alana inceleme ziyareti

1

Vali Tavlı’dan tarihi alana inceleme ziyareti

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanında incelemelerde bulunurken, Alan Başkanlığına yeni atanan İsmail Kaşdemir’den de bilgi aldı.

Alanda sırasıyla; Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, Şehitler Abidesi, Morto Koyu, Seddülbahir Kalesi, İlk Şehitler Anıtı, İlk Şehitler Şehitliği, Seddülbahir Balıkçı Barınağı, Kilitbahir Kalesi ve Kilitbahir Köyünde incelemelerde bulunarak Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı yetkililerinden bilgi aldı.

İnceleme ziyaretinde Vali Orhan Tavlı’ya, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreter V. Can Aksoy, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ve GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu eşlik etti.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif