Anasayfa / Güncel / Kırgızlardan Başkan Mutan’a hediye

Kırgızlardan Başkan Mutan’a hediye

img_3680

Kırgızlardan Başkan Mutan’a hediye

Kepez Belediyesi ve A&G Spor Organizasyon işbirliğinde düzenlenen 10 Kasım Atatürk Kupası Turnuvası sona erdi.

16 futbol takımının katıldığı ve aralarında yurt dışından katılan Kırgızistan U10 takımının olduğu turnuvada 1.lik Altınordu Spor ’un, 2.lik Arabayatağı Spor ‘un ve 3.lik ise Bursa Spor ‘un oldu. Kepez Atatürk Spor Kompleksi’nde gerçekleşen 10 Kasım Atatürk Kupası vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, kazanan takımlar ise zaferlerini büyük bir coşku ile kutladı.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Kırgızistan U10 takımına madalyalarını takdim ederken, Kırgızlı takım da Başkan Mutan’a Kırgızların ulusal kıyafetini armağan ederek dostluk mesajı verdiler. Ardından Başkan Mutan, 10 Kasım Atatürk Kupası (U10) 1.si Altınordu Spor takımına 1.lik kupasını takdim ederek genç sporculara başarılar diledi. Tören, diğer dereceye giren takımlara da kupaların ve madalyaların takdimi edilerek sona erdi.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, spora her zaman destek verdiklerini, 10 Kasım Atatürk Kupası Turnuvası’nın da çok güzel bir organizasyon olduğunu ve bu tarz güzel organizasyonlarında her zaman yanında olacaklarını ifade etti.(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif