Anasayfa / Güncel / Çanakkale Dardanel Atatürk’ün huzurunda

Çanakkale Dardanel Atatürk’ün huzurunda

1

Çanakkale Dardanel Atatürk’ün huzurunda

Çanakkale Dardanel, dün MKE Kırıkkalespor ile oynayacağı zorlu maç öncesi geldiği Ankara’da, Anıtkabir’e anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta kendi evinde Batman Petrolspor’a mağlup olan ve kötü gidişini sürdüren kırmızı beyazlar, hafta arası maçında bugün Kırıkkalespor ile puan mücadelesi yapacak. Batman Petrol maçı sonrası izin verilmeyen ve pazar günü rejenerasyon antrenmanı yapan kırmızı beyazlar, pazartesi günü tek çalışma yaptıktan sonra dün sabah uçak ile İstanbul oradan da Ankara’ya geçti.

Ankara’da konaklayacakları otele geçmeden Anıtkabir’i ziyaret eden Çanakkale Dardanel kafilesi, 10 Kasım 2017’de ebediyete intikalinin 78’nci yıldönümünde Ata’nın huzuruna çıktı. Anlamlı bu ziyarette özel anlar yaşayan kırmızı beyazlı futbolcu ve yöneticiler Anıtkabir’in içerisinde bulunan müzeleri de gezdi ve düzenlenen resmi törenleri izledi.

Çanakkale Dardanel Başkan Vekili ve kafile Başkanı Engin Yalçın, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda olmanın özel manevi duygularını yasamanın kendileri için çok anlamlı olduğunu söyledi. Yalçın, bu ziyaretin futbolcular için de ayrı bir motivasyon olduğunu belirterek, “Bu zor süreçte en çok ihtiyaç duyduğumuz şey moral ve motivasyon. Bu ziyaret, bu anlamda iyi bir moral oldu. Umarım, Kırıkkale maçında olumlu etkisini göreceğiz” dedi.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif