Anasayfa / Eğitim / Başkan Gökhan’dan eğitime tam destek

Başkan Gökhan’dan eğitime tam destek

dsc_0204

Başkan Gökhan’dan eğitime tam destek

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan haftaya ilkokul ziyaretleri ile başladı. Öğrencilerle ve velilerle ilgilenen Başkan Gökhan, okul müdürleri ile okulun eksikleri üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

Barbaros Hayrettin Paşa ilköğretim Okulu ile Anafartalar ilköğretim okulunu ziyaret eden Ülgür Gökhan okul kütüphanelerine ilköğretim seviyesinde kitap desteğinde bulunurken, öğrencilere defter ve  “Toplu taşıma kullanıyorum” sloganlı kitapçıklar hediye etti.

Okulların eksiklikleri ve tadilatlar noktasında belediyelere büyük sorumluluk düştüğünü ifade eden Gökhan;  ekonomik seviyesi daha düşük olan çevrelerin okullarına öncelik tındığını vurgulayarak elinden geleni yapmaya hazır olduğunu belirti.

Anafartalar İlköğretim Okulu Müdür Selçuk Bozkurt belediyenin desteklerinden dolayı her zaman minnet duyduklarını ifade ederken, belediyeden yeni talepleri olduğunu belirterek okulun ihtiyaçlarını sıraladı. Yetkililerce tüm eksikliklerin not alınmasının ardından konuyla bizzat ilgileneceğini ifade eden Başkan Gökhan; “ Ben bu okuldaki öğrencinin, velinin, sizlerin temsilcisiyim. Sizin sorunlarınız direk olarak beni ilgilendirir. Ben eğitim kurumlarımıza elimden geleni yapmaya her zaman hazırım. Okullarımızın hiçbir ihtiyacı ertelenebilir değildir. Buralarda eğitim gören çocuklar hepimizin geleceğidir” dedi.  Ülgür Gökhan okul Kütüphanesi için çok sayıda kitap hediyesinde de bulundu.

Okul Müdürü Bozkurt;   ilköğretim sınıfları için dersliklere dolap,  sabit ses sistemi, konferans salonunu etkin kullanabilmek için okul kantinin bahçeye alınması, özel sınıf için beş adet kolçaklı sandalye ve bahçe için bank talebinde bulundu.

(Dilek Akşen)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif