Anasayfa / Ekonomi / Mobilya denince akla Doğtaş Kelebek gelir

Mobilya denince akla Doğtaş Kelebek gelir

manset-alti

Mobilya denince akla Doğtaş Kelebek gelir

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek Mobilya, Çanakkale’de bulunan mağazalarını yeni iş ortaklarıyla beraber yeniledi. Yenilenen iki mağazasıyla Çanakkaleli müşterilerine hizmet vermeye devam eden Doğtaş ve Kelebek’in önümüzdeki dönemde de Çanakkale yatırımları devam edecek.

Doğtaş Kelebek Mobilya, Çanakkale’deki iki mağazasını yenileyerek müşterilerinin hizmetine sundu. 12 Kasım’da gerçekleştirilen açılış davetine Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Etik, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek Genel Müdürü Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Satış Genel Müdür Yardımcısı İlhan Tunçman, Doğtaş Bayisi Erol Şener, Kelebek Bayisi İnci Bayram ve eşi Tuncay Bayram ile Doğtaş Kelebek yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı

DOĞAN: “44 YIL ÖNDE TEMELİMİZİ ATTIK”1-davut-dogan

Sektör Meclisi Başkanı ve Doğtaş Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Bigalı bir aile olduklarını ve kahvecilik yapan babalarının 1972 yılında mobilya sektörüne yatırım yapmaya başlamasıyla birlikte 44 yıldır bu sektörde var olduklarını belirterek;  Çanakkale’deki Doğtaş ve Kelebek mağazalarını yeni iş ortaklarıyla beraber yenilediklerini ve Çanakkaleli hemşerilerine çok daha iyi hizmet vermek istediklerini söyledi. Şirketin yolculuğunun Çanakkale’de başladığını hatırlatan Doğan, “Çanakkaleli bir firma olarak doğduğumuz topraklar başta olmak üzere; ülke ekonomisine değer katacak işler yapma gayretinde olduğumuzu, bizi yakından tanıyan sizler çok iyi biliyorsunuz. Doğtaş markamızın bundan 44 yıl önce temellerini attık, Cumhuriyet tarihimizin en köklü markalarından Kelebek Mobilya’yı 2012 yılında ailemize kattık. Türk mobilya sektörünün en önemli oyuncusu olarak; bugün yurtiçi ve yurtdışında yer alan 200 Doğtaş, 150 Kelebek Mobilya ve Mutfak mağazalarımızı, büyüme stratejimiz doğrultusunda her geçen gün genişletiyoruz. Sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan uzman bir ekiple heyecanlı yolculuğumuza devam ederken; yenilenen bu güzel mağazalarımızın Doğtaş Kelebek Ailesi, değerli iş ortaklarımız ve tüm Çanakkaleli hemşerilerimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

2-ersin-serbesKelebek Mobilya Genel Müdürü Ersin Serbes de Kelebek Mobilya Mağazasında kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Serbes; “Türkiye’de modüler mobilya denildiğinde akla ilk gelen marka olan Kelebek 80 yılı aşkın süredir, yurt dışında bulunan 7 satış noktası ile sektöre öncülük ediyor.  Bu açılış benim için çok önemli. Ben mobilyacılık hayatıma 20 yıl önce Doğtaş’la başladım.  20 yıldır aralıksız Çanakkale-Biga arasında gidip geldim. İşimi de şehrimi de çok seviyorum. Biz Doğtaş Mobilya da çalışırken özellikle Davut Bey’le Kelebek Mobilya’yı sürekli takip eder, örnek alırdık. Bugün ne mutlu bize ki burayı yönetmek bana nasip oldu, yönetmek de sizlere nasip oldu” dedi.

BAŞKANLARDAN DOĞTAŞ VE KELEBEK’E TEBRİK

Açılışta kısa bir konuşma yapan Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Etik; “Doğtaş hem bizim kentimizin hem de dünya markasıdır. Biga Doğtaş bizim uğrak yerimizdir. Ben Çanakkale’miz adına Doğanlar Grubuna teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Açılışa katılan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ise Doğnak ve Doğtaş’ın başarıları ile Bigalılar olarak gurur duyduklarını dile getirdi. Işık, “Doğtaş bizim göz bebeğimizdir, başarılarının daha da artmasını istiyoruz. Başta ben olmak üzere tüm Bigalılar olarak sizlerle gurur duyuyoruz. ‘Bu Topraklarda Doğduk, Bu Topraklardan Taşıyoruz’ sloganı bizim en hoşumuza giden slogan. Bu firmalar Biga’nın gelişimine katkı sağladığı gibi, istihdamı da artırıyor” diye konuştu.

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, “Kelebek deyince aklıma hemen mobilya geliyor. Sayın İnci Hanım satış temsilciliğinden geliyormuş, bence esas başarı öyküsü de budur. Sizleri tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

(Dilek Akşen)

 

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif