Anasayfa / Güncel / Kepezli minikler Atalarını andı

Kepezli minikler Atalarını andı

1 Kepez Belediyesi Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 10 Kasım’da Atasını andı.

Çeşitli etkinlikler düzenlenen programda Kreş Yöneticisi Ece Talay, çocuklara seslendi. Konuşmasında; Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’a, Birim Amiri Bahar Erol Atan’a, ba2skı tişörtlerinde gönüllü olarak hazırlayan Geleneksel Yazmacı Sibel Bozkurt’a ve velilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Talay; “10 Kasım ile ilgili olarak Kurtuluş Savaşı önderi, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı Büyük Önder Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 78. yıl dönümünde O’nun manevi huzurunda saygı ile y-1eğiliyorum. Büyük önderimizi andığımız bugünde O’nu yas tutarak değil, yapmamız gereken şeyleri ne ölçüde gerçekleştirdiğimizi, eksiklerimizi nasıl gidereceğimizi tartışarak anmak en doğru yol olacaktır. Atatürk’ün fikir ve düşüncelerini iyi anlayıp uygulamaya koymak, bu vatanda yaşayan her Türk evladının en asli vazifesi olmalıdır. Bu düşüncelerle, her 10 Kasım’da olduğu gibi bu 10 Kasım gününde de büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve şükranla anıyor, programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlik Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan film ile devam etti. Etkinlik, çocukların şiir ve şarkıları okuması ile son bulurken Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, kreş personeli ve öğrencilere emekleri için teşekkür etti. (Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan Çanakkale Kent Konseyi seçimi, Cumartesi günü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif