Anasayfa / Güncel / Mutlu personel kaliteli hizmet

Mutlu personel kaliteli hizmet

mu%cc%88du%cc%88r-yas%cc%a7ar-baran-kadin-istihdamina-bu%cc%88yu%cc%88k-o%cc%88nem-veriyor

Mutlu personel kaliteli hizmet

Personelini el üstünde tuttuğunu her fırsatta dile getiren Parion Hotel Genel Müdürü Yaşar Baran çeşitli etkinlikler ile personeli motive etmeye devam ediyor.

Yaz başında personeline Yaza Merhaba Partisi veren Parion Hotel, şimdi de Yaza Elveda Partisi düzenledi. Teras katında bir mangal partisi ile düzenlenen etkinlikte, ritüel haline gelen Ayın Elemanına da hediyesi verildi. Yoğunluktan dolayı etkinliğe katılamayan ancak internet üzerinden etkinliğe canlı bağlanan Cenk Elibol toplu bir şekilde tebrik edildi. Ayın Elemanı etkinliği ile beraber her ay personelin doğum günleri de kutlanarak kurum içi partiler hız kesmeden devam ediyor.

Huzurlu ve samimi bir ortamda çalışmanın üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyelere taşımada en önemli etken olduğunu ifade eden Baran; “ Personelim mutlu olursa ben de mutlu olurum, misafirlerimiz de mutlu olur. Biz motivasyonumuzu her zaman en üst seviyede tutma hedefindeyiz. Bunun tek yolu da personelimizi mutlu etmekten geçiyor.  Çalışanlarımızın huzur ve barış dolu bir ortamda daha üretken ve güler yüzlü olduğunu gördük. Özellikle kadın çalışanlarımız bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Özellikle turizmin durma noktasına geldiği bu dönemde Kadın istihdamına katkıda bulunmaya da yatırımlara da devam ediyoruz” dedi. (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif