Anasayfa / Eğitim / Bilgiteknik öğretime hazır

Bilgiteknik öğretime hazır

1

Bilgiteknik öğretime hazır

Barbaros Hayrettin Paşa Çarşısı içerisinde yer alan kurs merkezinde lise öğrencileri uzman ekipler tarafından üniversite sınavlarına hazırlanacak.

Sadece Matematik ya da Fen Bilgisi gibi tek bir ders olarak da öğrencilerin eğitim öğretim hayatına destek olacak kurs merkezinde bir sınıfta en fazla 15 öğrenci öğretim görecek.

Açılışı Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, CHP İl Başkanı Nejat Önder, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar gerçekleştirdi.

Kurum Müdürlerinden Yeliz Yavaş Peker, 2005 yılından beri Çanakkale’de bu alanda hizmet veriyorum. Pınar Açıksöz Algın ve Hanife Kutlu ile birlikte şimdi Bilgiteknik bünyesinde öğretim vermeye devam edeceğiz. En çok 15 kişilik sınıflarda, alanında uzman kadrolarla öğrencilerimizi üniversite sıralarına hazırlıyoruz ”dedi.

Mili Eğitim Müdürü Memiş, Kepez Belediye Başkanı Mutan ve Rektör Yardımcısı Mirza Tokpunar açılışın ardından sınıfları tek tek gezerek, kurum hakkında bilgi alışverişinde bulundu. (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif