Anasayfa / Güncel / Başkan Kaşdemir’e ilk ziyaret AK Parti’den

Başkan Kaşdemir’e ilk ziyaret AK Parti’den

baskan-kasdemire-ilk-ziyaret-ak-partiden

Başkan Kaşdemir’e ilk ziyaret AK Parti’den

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı görevine Geçtiğimiz hafta atanan AK Parti 24.Dönem Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir’e ilk ziyaret AK Parti teşkilatından yapıldı.

İl Başkanı Karadağ öncülüğündeki yürütme ve yönetim kurulu üyeleri Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” temennilerinde bulundu. İl Başkanı Karadağ ziyarette yaptığı konuşmada  Gelibolu Yarımadası’nın Çanakkale ve Türkiye için önemli bir değer olduğunu ifade ederek; “Hükümetlerimiz döneminde Gelibolu Yarımadasına milyonlarca liralık yatırım yapıldığını ve bu yatırımların Tarihimizi daha iyi anlamak adına devam edeceğini belirterek Çanakkale Milletvekilliği yapmış değerli bir şahsiyetin bu göreve atanması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.” dedi.

Alan Başkanı Kaşdemir, Milletvekilliği döneminden beri alan ile ilgili çalışmaları bildiğini ve Yarımadanın kendilerine emanet verildiğini ifade ederek tüm kesimlerin desteği ile tarihi Yarımadayı hak ettiği değere kavuşturmak için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. İl Başkanı Karadağ ve ekibine ise ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif