Anasayfa / Güncel / AK Parti Atatürk’ü evinde anacak

AK Parti Atatürk’ü evinde anacak

ak-parti-ataturku-evinde-anacakAK Parti Atatürk’ü evinde anacak

AK Parti Çanakkale il Başkanı Yeşim Karadağ; Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Kırklareli İl  Başkanı Alper Çiler ile birlikte Atatürk’ü 10 Kasım’da doğduğu evde düzenlenecek olan anma programlarına katılarak anacak.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Trakya Bölgesi il başkanları olarak Gazi Mustafa Kemal’in 78.Ölüm yıl dönümünde Büyük Önder’i doğduğu evde yapılacak törenlerle anacağız, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olarak kendisine çok şey borçluyuz. Ondan aldığımız emaneti çocuklarımıza  muasır medeniyet seviyesine ulaştırarak emanet etmek için gece gündüz ülkemize hizmet etmek düsturu ile çalışıyoruz, çalışacağız. Gazi Mustafa Kemal’i rahmet ve minnetle anıyoruz.” dedi.

Programa dört il başkanı olarak katılacaklarını ifade eden Karadağ’ın Batı Trakya’da Türk vatandaşları ile de bir araya gelmesi bekleniyor. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif