Anasayfa / Kent Yaşamı / İhalesi de tamam

İhalesi de tamam

biga-imam-hatip-lisesi

İhalesi de tamam  

Biga’ya 16 derslikli İmam Hatip Lisesi için ihale gerçekleştirildi. AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan ihalesi gerçekleşen Biga İmam Hatip Lisesi hakkında bilgi verdi.

Milletvekili Turan, “16 derslikli okulda fizik, kimya, biyoloji laboratuarları; uygulama mescitleri; görsel sanatlar atölyesi ve resim dersliği; rehberlik servisleri; okul aile birliği odaları ve kütüphane; bodrum katında bulunan spor salonu ve çok amaçlı salon da bulunacak” dedi.

Artan öğrenci sayısına dikkat çeken Milletvekili Turan, “Biga İmam Hatip Lisesi artan öğrenci sayısı ile birlikte öğrencilerin okula kolay ulaşabilmesi adına okullarımızın sayısını artırmaya yönelik çalışmalarımızdan biri. Bakanlığımız 2019 yılı sonuna kadar derslik sayılarını artırarak eğitimde tam güne geçmeyi amaçlıyor. Biga’mız, Çanakkale’miz diğer birçok alanda olduğu gibi eğitimde de hak ettiği payı almaya devam ediyor” dedi.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif