Anasayfa / Güncel / Her cuma aynı mağduriyet

Her cuma aynı mağduriyet

1Her cuma aynı mağduriyet

Bir süredir yapımı devam eden Öğretmenevi inşaatı, trafiği felç etmeye devam ediyor. İnşaatın beton dökme işlemi nedeniyle her cuma iş çıkış saatinde trafiğe kapanan Kayserili Ahmetpaşa Caddesi’nden geçemeyen vatandaşlar mağdur oluyor.

Geçtiğimiz gün kapanan yol nedeniyle kilitlenen trafikte can yakan siren sesiyle bir ambulans, 5 dakika boyunca bekledi. Yetkililer ise gazetemize yaptıkları açıklamada beton aracının yolu kapatarak yaşattığı mağduriyet nedeniyle inşaat sorumlularını defalarca uyarmalarına rağmen her defasında aynı saate getirdiklerini ifade etti.

2017’de bitirilmesi planlanan inşaat nedeniyle hızlı bir şekilde çalışmaları sürdürülürken, vatandaşlar ise mağduriyetlerinin de göz önünde bulundurulmasını istedi.

(Eylem Gözeldere)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif