Anasayfa / Güncel / İki Bülent iki hizmet

İki Bülent iki hizmet

iki-bulent-iki-hizmet

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, AK Parti Grup Başkanı adaşı Bülent Turan’ı makamında ziyaret etti.

İkilinin en önemli konuları ise Çanakkale’ye yapılacak yatırımlar ve hizmetlerin önünün açılması olduğu öğrenildi. Bu arada ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Ezine’ye yapılacak olan Gıda İhtisas bölgesinin hızlandırılması sırasında bürokratik engellerin aşılması sırasında gösterdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

İki adaş Bülent’in Ankara’daki buluşmasından iki de yatırım ve projenin hayata geçmesi çıktı. Ezine İhtisas Gıda bölgesi ile planlanan ticaret sitesi, en kısa zamanda inşaatının da tamamlanması kabul gördü. Oda başkanı Bülend Engin, Grup Başkanı Bülent Turan’dan bölgede yatırım yapılacak olan işadamlarının önünün açılması konusunda da yardımcı olunmasını rica ettiği belirtildi. (Güngör Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif