Anasayfa / Eğitim / Başkan Işık üniversitelileri dinledi

Başkan Işık üniversitelileri dinledi

1

Başkan Işık üniversitelileri dinledi

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Temsilci Başkanı Sertan Çelikken ve öğrenci toplulukları ile Biga Kent Konseyi Genel Sekreteri Murat Gülcen, Gençlik Meclisi Başkanı Cansel Soycan ve Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırladı.

Biga Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Toplantının açışını Gençlik Meclisi Başkanı Cansel Soycan yaptı ve ardından Gençlik Meclisi anlatıldı. Daha sonra Belediye Başkanı İsmail Işık belediye çalışmaları ve projelerle ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumdan sonra konuşan Başkan Işık, özetle şöyle konuştu:

“Öğrenci topluluklarımızdan ve bireysel olarak öğrencilerimizden otobüs ya da kültür merkezi taleplerinin ötesinde katkı bekliyoruz. Sizlerin 4 yıl boyunca yaşadığınız bu ilçe için ortaya atacağınız fikir ve proje önerileriniz bizler için çok daha değerli. Yaşadığınız ilçeye katkı vermekten kaçınmayın. Birlikte güzel çalışmalar yapabiliriz.”

Toplantının ikinci bölümünde ise serbest soru-cevap bölümüne geçildi. Başkan Işık serbest bölümde öğrencilerin sorularını yanıtlarken, beğendiği proje önerilerini de not aldı. Öğrenciler Biga ile ilgili sorunlarını, bu sorunlar için çözümlerini paylaştı. Toplantıya öğrencilerin ilgisi yoğundu. Toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif