Anasayfa / Güncel / Vali Tavlı ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Vali Tavlı ilçe ziyaretlerine devam ediyor

????????????????????????????????????

Vali Tavlı ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çan ilçesinin ardından Egenin incisi Ayvacık ilçesini ziyaret etti.

Önceki gün Çan Belediye Başkanı Kuzu’nun misafiri olan Vali Orhan Tavlı, Belediyenin önünde yapılan karşılamanın ardından makama geçildi. Bugüne dek yapılan ve yapılacak olan çeşitli hizmet ve projeler hakkında bilgiler aktaran Başkan Kuzu, tüm b

unların yanı sıra Çan hakkında genel bilgiler de verdi. Ayrıca Vali Tavlı’nın yapmış olduğu ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirdi. Makamda yapılan ağırlamanın sonrasında, ilçe ve köy muhtarlarıyla Çan Belediyesi Termal Otel’e geçildi. Muhtarlarla da yapılan genel istişarenin ardından Çanakkale Valisi Orhan Tavlı Çan’dan ayrıldı.

VALİ TAVLI, EGE’NİN İNCİSİ AYVACIK’TA

Ayvacık İlçesinde incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı, ilk olarak Ayvacık Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Salih Gelgeç ile bir müddet sohbet eden Vali Orhan Tavlı,  daha sonra Ayvacık Belediye Başkanlığına geçti. Belediye Başkanlığı girişinde Vali Orhan Tavlı’yı Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve belediye personeli karşıladı.

Karşılamanın ardından belediye başkanlığı makamına geçildi. Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin belediye başkanlığı döneminde yaptıkları hizmetleri ve ilçede devam eden projeler ile ilgili bilgiler verdi. Yapılan sohbetin ardından Başkanı Şahin ‘’Vali Orhan Tavlı’nın ziyaretinden Ayvacık Belediyesi olarak memnun olduklarını söyledi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif