Anasayfa / Güncel / Sosyal Rehabilitasyon Merkezinde son adım

Sosyal Rehabilitasyon Merkezinde son adım

????????????????????????????????????

Sosyal Rehabilitasyon Merkezinde son adım

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından ihale ve proje işlemleri sürdürülen Merkez Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi projesi, hızla teslim aşamasına doğru ilerlemekte olup kısa süre içinde hizmete geçecektir.

İlimiz merkezinde, İsmetpaşa Mahallesi, İzmir Caddesi, 1129 ada, 3 parselde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na ait araziye yapılan çalışma, idari binadan, konut binalarından ve Sosyal yaşam alanlarından oluşan kompleks bir yapıdır. Sözleşme bedeli 3.000.000,00 TL olan yatırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet vermeye başlayacak olup, bakıma muhtaç ve engelli kişilerin barınma ve rehabilite edilmesi amacıyla hizmet edecektir.

Çanakkale İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğüʼnden gelen açıklamaya göre geçici kabul aşamasında olan iş, en yakın zamanda eksiklikleri giderilip hizmete açılacaktır.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif