Anasayfa / Güncel / Ceren Çorba Salonu yeni yerinde

Ceren Çorba Salonu yeni yerinde

mustafa-vurucu-selahattin-is

Ceren Çorba Salonu yeni yerinde

Lezzetli çorbalarıyla uzun yıllardır Çanakkale halkına hizmet veren Ceren Çorba Salonu, yeni ve ferah yerinde kentlilere hizmet vermeye devam edecek.

Ceren Çorba Salonu’nun açılışında, işletme sahibi Cahit Selamsız’ın ailesini, sevenleri ve müşterileri yalnız bırakmadı. Yıllardır yaptığı nefis çorbalarıyla Çanakkalelilerin damak tadına hizmet veren Cahit Selamsız işletmeciliğindeki Ceren Çorba Salonu yeni yerini açtı. Daha ferah ve geniş bir ortamda hizmet verecek olan, Cahit Selamsız sahipliğindeki çorba salonunu, yeni yeri olan, İsmetpaşa Mahallesi Eski Havra Sokak No:18/A adresinde hizmet vermeye başladı.

Çorba salonunun açılışına, Selamsız ailesinin yakınları, müşterileri, oda başkanları katıldı. Açılışta Mevlid-i Şerif okunarak dua edildi.

İşletme Sahibi Cahit Selamsız çorba salonlarının açılışında, yeni yerlerinde müşterilerine daha kaliteli hizmet vereceklerini söyledi. Çorba salonunun açılış kurdelasını, Selamsız ailesiyle birlikte Esnaf Ve Sanatkârlar Oda Başkanı Mustafa Vurucu ve Lokantacılar Odası Başkanı Selahattin İş kesti. Katılımcılara ve vatandaşlara pilav ikramında bulunuldu. Çorba salonunda sabah 6’dan 14’ e kadar çorba içilebilecek.

(Dilek Akşen)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif