Anasayfa / Güncel / Atatürk Köprüsü 10 Kasım’a kadar tek yönlü

Atatürk Köprüsü 10 Kasım’a kadar tek yönlü

1

Atatürk Köprüsü 10 Kasım’a kadar tek yönlü

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Köprüsü’nde gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeni ile köprü tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Köprü, 10 Kasım’a kadar tek yönlü olarak trafiğe kapalı olacak.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Köprüsü’nde gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeni ile Namık Kemal Mahallesi istikametinden Barbaros Mahallesi istikametine doğru olan bölüm araç trafiğine kapatıldı. Köprü 10 Kasım tarihine kadar tek yönlü olarak trafiğe kapalı kalacak.

Gerçekleştirilen tadilat için Çanakkale Belediyesi tarafından: “Atatürk Köprüsünün onarım ve bakım tadilat işleri kapsamında dilatasyon derz profilleri yenilenecek olup, 5-10 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek bu çalışma dolayısıyla köprü, Namık Kemal Mahallesi istikametinden Barbaros Mahallesi istikametine doğru araç trafiğine kapatılıp, Barbaros Mahallesinden Namık Kemal Mahallesine doğru olan istikamette ise tek şerit olarak trafik akışı sağlanacaktır. Çalışmalar süresince kamu düzeni açısından alternatif trafik yönlendirmeleri belirlenecek olup, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması konusunda kentlilerimizin bilgisine sunarız” açıklaması yapıldı.

(Eren Aşnaz)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif