Anasayfa / Güncel / Vali Tavlı’dan Gelibolu Belediyesi’ne ziyaret

Vali Tavlı’dan Gelibolu Belediyesi’ne ziyaret

valisi-tavlidan-gelibolu-belediyesine-ziyaret

Vali Tavlı’dan Gelibolu Belediyesi’ne ziyaret

Bakanlar Kurulu kararı ile Eylül ayında Çanakkale Valisi olarak atanan Vali Orhan Tavlı, görevine başlamasının ardından gerçekleştirdiği ilk Gelibolu programını Belediye Başkanlığı ziyaretiyle tamamladı. 

10 Eylül 2016 tarih ve 29827 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 9158 Sayılı Kararname ile Çanakkale Valisi olarak atanan Vali Orhan Tavlı, görevine başlamasının ardından ilk Gelibolu programını gerçekleştirdi.

Çanakkale Valisi  Orhan Tavlı, ilçedeki ziyaretlerine  Gelibolu Kaymakamlığı’ndan başladı. Vali Tavlı’yı Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Oktay Çağatay, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, bürokratlar, siyasi parti başkanları, il genel meclis üyeleri ve STK temsilcileri karşıladı.

Vali Tavlı, 2.Kolordu Komutanlığı’nı da ziyaret ettikten sonra ilk Gelibolu programını Belediye Başkanlığı ziyaretiyle noktaladı. Ziyaret programının son durağında Vali Çınar’ı Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Başkan Yardımcısı Selçuk Bartan ve birim amirleri ile birlikte karşıladı. Belediye Başkanı Özacar’dan Gelibolu hakkında bilgiler alan Vali Tavlı’nın ziyareti karşılıklı sohbetle son buldu. Vali Tavlı’ya Gelibolu Belediyesi ziyaretinde Kaymakam Çağatay da eşlik etti.

(Haber Merkezi)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan Çanakkale Kent Konseyi seçimi, Cumartesi günü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif