Anasayfa / Güncel / Sulama Birliği’ne yeni Başkan

Sulama Birliği’ne yeni Başkan

1

Sulama Birliği’ne yeni Başkan

Ayvacık Barajı Sulama Birliği olağan kongresinde 2 adayın yarıştığı seçimde başkanlığa Ayvacık Belediyesi Meclis Üyesi Recep Şahin seçildi.

Birliğin kurucu başkanı ve Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin birliğin meclis üyelerine sulama birliğinin oluşum sürecinden bahsederek, “Biz bu birliğin oluşumunda çok zorluklar çektik. Nitekim bu zorlukları aştık ve birliğimiz şu an oturmuş bir yapıya sahip oldu. Ben üreticilerimizden sadece şunu istiyorum. Suyu kullanırken biraz daha duyarlı olalım ve su kullanımını boşa harcamayalım. Çünkü su bizim her şeyimiz. Benim belediye başkanı olduğumdan dolayı işlerim yoğun olduğu için birliğin başkanlığını bıraktım. Şimdi iki adayımız var. İki adayımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Ayvacık Barajı Sulama Birliği meclis üyesi olan 35 delegenin 33’ünün oy kullandığı seçimde Ayvacık Belediyesi Meclis Üyesi Recep Şahin 22 oy alarak  başkanlığa seçildi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Görme Engelli Öğrencilere Ziyaret Hediyesi

Görme Engelli Öğrencilere Ziyaret Hediyesi Gelibolu Belediyesi’ni okul müdürleri, öğretmenleri ve velileri nezaretinde ziyaret eden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.