Anasayfa / Güncel / Federasyona temsilci göndermek istiyoruz

Federasyona temsilci göndermek istiyoruz

ismet-guneshan1-salih-yildizulgur-gokhan

Federasyona temsilci göndermek istiyoruz

Çanakkale Belediyespor yönetiminin önümüzdeki günlerde seçilecek yeni Türkiye Voleybol Federasyonu yönetim kurulu seçimine bir aday gösterecekleri öğrenildi. Başkan İsmet Güneşhan ve yönetimi tarafından eski yönetim kurulu üyesi Salih Yıldız’ın aday göstermesi kararı alındığı belirtildi.

Çanakkale’nin tanınmış işadamı Salih Yıldız, 9 yıl aralıksız Çanakkale Belediyespor’da yöneticilik yapmış, bir dönem de Genel Kaptanlığın yanı sıra Voleybol şube başkanlığı görevlerini de başarıyla tamamlamıştı. Türkiye Voleybol Federasyonu başkanlığına adaylığı için adaylığını açıklayan Akif Üstündağ ve yönetim kurulu üyeleri Mustafa Ekşi ve Ahmet Göksu ile de yakın ilişkileri bulunan Salih Yıldız için Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da kulis yapması bekleniyor.

Salih Yıldız’ın yönetime girmesi halinde ilk kez Çanakkaleli bir ismin bu makamda görev almış da olacak. Çanakkale Belediyespor Salih Yıldız’ın görev aldığı sürede 1. Lige çıkmış kupayı almıştı. Son yönetim de Balkan kupasını aldı. (Aslı Yıldız)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Diplomatik Misafir” Star Morre

“Diplomatik Misafir” Star Morre İngiliz Büyükelçi Richard Moore’un, engelli eşinin köpeği için çıkarılan “diplomatik misafir” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif