Anasayfa / Güncel / Emniyet Müdürlüğünde devir teslim töreni

Emniyet Müdürlüğünde devir teslim töreni

halef-selef

Emniyet Müdürlüğünde devir teslim töreni

Kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü’nden Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne ataması gerçekleştirilen Celal Sel yeni görevine başladı.

Çanakkale Emniyet Müdürü Yılmaz Özden Polis Baş Müfettişliği görevine getirilirken Özden’in yerine Şırnak Emniyet Müdürü Celal Sel atandı.

Yeni Çanakkale İl Emniyet Müdürü Celal Sel için İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde bir tören düzenlendi. Eski Çanakkale İl Emniyet Müdürü Yılmaz Özden, emniyet müdür yardımcıları ve büro amirleri de karşılama töreninde hazır bulundu.

Kütahya İli Simav İlçesi doğumlu olan Celal Sel, Polis Akademisi’nden 1990 yılında mezun olarak İzmir’de Komiser Yardımcısı rütbesinde mesleğe başladı. Sırasıyla Kahramanmaraş’ta, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığında ve İstanbul’da görev yaptıktan sonra Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak göreve başladı. Ocak 2015 tarihinde ise  müşterek Kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürü olarak atanan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sel, evli ve 1 çocuk babası.

halef-selef

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Hedefe Doğru Adım Adım

Hedefe Doğru Adım Adım İşsizliğin azaltılması ve istihdamın artması hedefine yönelik başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif