Anasayfa / Güncel / Üniversitelilerden beraberlik mesajı

Üniversitelilerden beraberlik mesajı

chp-belde-tesk%c2%a6-lati

Üniversitelilerden beraberlik mesajı

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri Cumhuriyet Bayramı nedeniyle AK Parti, CHP ve MHP’yi ziyaret ettiler. Çikolata ve armağan takdim eden öğrenciler hem cumhuriyet bayramını kutladılar, hem de üniversite ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

mhp-belde-tesk%c2%a6-latiÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin aktif öğrenci guruplarından Halkla İlişkiler Topluluğu, Kepez’de gerçekleştirilen Cumhuriyet bayramı kutlamalarının ardından 3 siyasi partinin mensuplarıyla biraraya geldi.

Gurup AK Parti Kepez Belde Teşkilatında, belde başkanı Alper Altıok ve partililer tarafında karşılandı. Burada yeni parti binasını gezen öğrenciler yaptıkları çalışmalar ve üniversite hakkında bilgi sundular.

akp-belde-tesk%c2%a6-latiTopluluk üyeleri CHP Kepez Belde Teşkilatında ise Belde Başkanı Birol Arslan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlandı. Cumhuriyet ve değerleri üzerine yapılan sohbette öğrencilere çay ikram edildi.

Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Kepez Belde Teşkilatını da ziyaret etti. Belde Başkanı Recep Yılmaz ve yönetimi tarafından kabul edilen öğrencilere kestane ve fincan takımı armağan edildi. Topluluktan sorumlu akademik danışman Gökhan Bayram ve öğrencileri ise parti başkanlarına çikolata ve üzerinde “Biz Cumhuriyeti Böyle Kazandık” yazılı tablo sundular. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan Çanakkale Kent Konseyi seçimi, Cumartesi günü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif