Anasayfa / Güncel / Halk Arenası’na kentlilerden yoğun ilgi

Halk Arenası’na kentlilerden yoğun ilgi

1

Halk Arenası’na kentlilerden yoğun ilgi

Halk Tv ekranlarında usta gazeteci Uğur Dündar’ın yönetiminde canlı yayınlanan Halk Arenası, Kepez Belediyesi’nin ev sahipliğinde yoğun katılımla gerçekleşti.

Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nden canlı yayınlanan programda Uğur Dündar’ın konukları İstanbul eski Baro Başkanı Ümit Kocasakal, Gazeteci-Yazar Sedef Kabaş ve Halkın Avukatı Av. Murat Ergün oldu.

Programı izlemeye CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP İl Başkanı Nejat Önder, Çanakkale Barosu Başkanı Bülent Şarlan ve Dila Kurt Eğitimevi açılışı için kentimize gelen ÇYDD Genel Başkanı Aysel Çelikel ile çok sayıda kentli katıldı.

Kepezlilerin yoğun ilgi gösterdiği programda 15 Temmuz darbe girişimi, FETÖ soruşturması başta olmak üzere son dönemde Türkiye gündemine damga vuran konular en açık şekliyle, konuşuldu. 3 saatten fazla süren programın ardından Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Uğur Dündar’a, Ümit Kocasakal’a, Sedef Kabaş’a ve Murat Ergün’e hediye takdiminde bulundu.

Program öncesi Kepez Belediyesi’ni ziyaret eden konuklara, Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan tarafından birer hediye takdim edildi.

(Aslı Yıldız)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan

Kent Konseyi’ne Yeni Başkan Çanakkale Kent Konseyi seçimi, Cumartesi günü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif