Anasayfa / Güncel / SGK’da kan değişimi

SGK’da kan değişimi

sgk-il-muduru-hilmi-ercan

Sosyal Güvenlik Kurumu’nda yapılan yenilenme çalışmaları kapsamında yapılan atamalarda Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne Hilmi Ercan atandı.

SGK’da yapılan devir teslim töreninde yeni Müdür Hilmi Ercan, Basri Tümsek’e bir teşekkür plaketi verdi. Tümsek;  “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı bu genç arkadaşımıza teslim ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi. Tümsek’in tecrübelerinden her zaman faydalanacağını devamlı istişare halinde bulunacaklarını ifade eden Müdür Hilmi Ercan, Tümsek’i kapıya kadar uğurladı.

Personelin tebriklerini de kabul eden Müdür Ercan; “İdarecilik görevine başlamanın heyecanı içerisindeyim. Çanakkale’nin bir evladı olarak buraya hayırlı hizmetler etmeyi düşünüyorum. Bu anlamda birlikte çalışacağımız arkadaşlarımızın şimdiden katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bizden hizmet alan herkesin iyi dönüşlerini almayı umut ediyoruz.” dedi. (Dilek Akşen)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif