Anasayfa / Güncel / Kepez’in ilk kadın zabıtası

Kepez’in ilk kadın zabıtası

omer-faruk-mutan-cigdem-sezer-topsoy

Kepez’in ilk kadın zabıtası

Kadınların istihdamı noktasında çok önemli adımların atıldığı kentimizde bir ilk daha yaşandı. Kepez Belediyesi’nin kadın zabıta memuru olarak bir ilke adım atan Çiğdem Sezer Topsoy, atama belgesini Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’ın elinden aldı.

Kepez Belediyesi`nde ilk kadın Zabıta Memuru olan Çiğdem Sezer Topsoy’a Zabıta Memurluğuna ilişkin atama belgesini Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan verdi. Mutan; “Kadınların hayatın her alanında olduğu gibi çalışma hayatında aktif rol alması çok önemlidir. Kepez’in ilk kadın zabıta memuru olarak tarihe geçen Çiğdem Sezer Topsoy’a hayırlı olsun” dedi.

Çiğdem Sezer Topsoy atama belgesini alırken, Kepez Belediyesi Zabıta Amiri İbrahim Boruzan ve Personel Müdürü Yılmaz Üzden de eşlik etti.

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif