Anasayfa / Güncel / Gelibolu İlçe Başkanlığı ataması gerçekleşti

Gelibolu İlçe Başkanlığı ataması gerçekleşti

gelibolu-ilce-baskanligi-atamasi-gerceklesti-1

Gelibolu İlçe Başkanlığı ataması gerçekleşti

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Mehmet Eligül’ün istifası ile boşalan İlçe Başkanlığı Makamına Mahmut Çetin atandı.

İl Başkanı Yeşim Karadağ’ın geçtiğimiz haftanın bir kaç gününü Gelibolu’da geçirip temayül, STK görüşmeleri, teşkilat görüşmeleri yapmasının ardından atamanın bu hafta içinde yapılması bekleniyordu. Bugün İl Başkanı Karadağ beraberinde başkan adaylarından Mahmut Çetin, Recep Omaç, Serhad Sürücü ve Tamer Altunay ile birlikte Genel Merkeze gitti. Genel Merkezde Teşkilat İşleri Başkanı Mustafa Ataş ve Teşkilat İşleri Başkan Yardımcısı Harun Karaca’nın katılımıyla yapılan mülakatların ardından Gelibolu İlçe Başkanlığına Mahmut Çetin’in atamasının yapıldığı duyuruldu.

İl Başkanı Karadağ Atamanın Başta Gelibolu olmak üzere Çanakkale’mize hayırlı olmasını dilediğini belirterek;  “İlçe Başkanlığı ataması için Siyasi Hukuki İşler Başkanımız, Teşkilat İşleri Başkanımız ile birlikte 2-3 günümüzü Gelibolu’da geçirdik. Tüm kesimlerin nabzını tutmaya çalıştık ve en sonunda 4 adayın Genel Merkeze götürülmesi uygun görülüp yapılan istişareler sonucunda İlçe Başkanlığına Mahmut Çetin’in ataması yapılmıştır. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Ben başarılı olacağından eminim. İnşallah Gelibolu’muz AK Partinin vizyonunu tam anlamıyla yaşayacaktır” dedi.

(Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif