Anasayfa / Eğitim / Dardanos Yerleşkesinde tadilat

Dardanos Yerleşkesinde tadilat

dardanos-yerleskesinde-tadilatDardanos Yerleşkesinde tadilat

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Dardanos Yerleşkesinde bulunan yüzme havuzunda tadilat ve yenileme çalışmaları başladı. Havuzu ile ilgili yapılan tadilat projesi kapsamında; soyunma alanları ve duşlar başta olmak üzere tesisin daha kullanışlı bir yapı haline gelmesi hedefleniyor.

Mevcut halinde birbirinden ayrı mahaller olarak kullanılan duş, tuvalet ve soyunma alanları, projede tek bir bölge içerisine alınarak, soyunma alanları içerisinden duş ve tuvaletlere geçiş sağlanacak. Böylece, koridora çıkmadan tek bir mahal içerisinde ihtiyaçlar karşılanacak. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’ndan yapınan açıklamada tadilat ve yenileme çalışmaları hakkında şu bilgiler verildi: “Yapılan tadilat çalışmaları kapsamında, yer ve duvar seramiklerinin tamamı ve aydınlatmalar yenilendi. Deforme olan dolapların ve kabinlerin yenilenmesiyle, daha estetik ve hijyenik bir ortam oluşturulması planlandı. Sıkışık olan giriş holü genişletilerek, estetik ve ferah bir ortam oluşturuldu, üst kata ulaşım sağlayan bir merdiven yapıldı.”

Tadilatın sona ermesiyle birlikte Dardanos Yerleşkesi Havuzu, 2017 Şubat ayından itibaren tekrar kullanıma açılacak. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi

Orta Okul Öğrencilerinden Çevre Hareketi Adatepe Orta Okulu öğrencileri tarafından Eko Okul Projesi kapsamında atık …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.