Anasayfa / Güncel / Çanakkale Barosu örnek Baro

Çanakkale Barosu örnek Baro

????????????????????????????????????

Çanakkale Barosu örnek Baro

 Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Belediye Meclis Üyesi Av. Adnan Güler ve Av. Eray Bayat, yeniden seçilen Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyarette bulunarak yeni dönemde başarılar dilediler.

Baro Başkanı Bülent Şarlan; “Bugün Baro’ya kayıtlı Çanakkale’de 399 avukat var. Küçük ama nitelikli bir baroyuz. Biz Çanakkale Barosu olarak işleyiş ve yapılan işler anlamında Ankara’da örnek bir baroyuz. Kullanılan bilgisayar altyapılar ve işleyiş örnekleri bizim Baro’muz örnek alınarak düzenlenmektedir. Bu bizim için gurur verici” şeklinde konuştu.

Ziyarette; Çanakkale ve ülke gündemi konuşularak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Muharrem Erkek, yönetim kurulunu kutlayarak, yeni dönemde başarılar diledi. (Dilek Akşen)

 

 

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de

Siirtli Öğrenciler Çanakkale’de Siirt Kurtalan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Çanakkale gezileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif