Anasayfa / Güncel / Anne eli değmiş gibi

Anne eli değmiş gibi

anne-eli-degmis-gibi-1Anne eli değmiş gibi

AK Parti Çanakkale Kadın Kolları yeni bir projeye imza attı. AK Parti Kadın Kolları yönetim kurulu tarafından hazırlanan ev yemekleri üniversitede bulunan bir işletmede  öğrencilere ikram edildi.

Üniversite öğrenimi için memleketlerinden Çanakkale’ye gelen öğrencilere yönelik düzenlenen projede AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ev yemekleri üniversitede bulunan bir işletmede öğrencilere ikram edildi.

Çok sayıda öğrencinin katıldığı etkinlikte öğrencilere evde annelerinin hazırlamış olduğu lezzetler düzeyinde yemekler ikram edildi. AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan etkinlikte yaptığı konuşmada; bu etkinlik ile gurbette okuyan öğrencilerimize bir nebze de olsa anne eli değmiş gibi yemekler ile buluşturduklarını ve bu etkinliğin periyodik olarak devam edeceğini söyledi. Etkinliğe katılan öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunurken Gençlik Kolları Üniversite Birim Başkanı Halil Başaran etkinliği organize eden başta kadın kolları başkanı Saime Çetin Aydoğan olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum dedi. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

GESTAŞ’a sis engeli

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sis, Boğaz trafiğini tamamen durdurdu. GESTAŞ tarafından da Gelibolu-Lapseki, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.