Anasayfa / Güncel / Harçlıklarla doğum günü sürprizi

Harçlıklarla doğum günü sürprizi

3

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin halka yönelik etkinlikler yapan aktif öğrenci kulübü Halkla İlişkiler Topluluğu, Kepez’de bulunan Çanakkale Valiliği Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu Üyeleri, Kepez Huzurevi’nde, doğum günü gelen yaşlılar için pasta kesti, hediyeler sundu. Ziyarette, ekim ayı içerisinde doğum günü olan 6 yaşlı için pasta kesildi. Pasta kesiminin ardından, topluluğun yaşlılar komitesi tarafından kendi harçlıklarından temin edilen çeşitli armağanlar sunuldu.

Huzurevi sakinleri kendileri için yapılan sürprizden çok mutlu olduklarını belirtirken, öğrenciler ise yaşlılara yönelik etkinliklerini devam ettireceklerini belirtti. Çanakkale Özsüt işletmecisi  Ömer Faruk Ataç’a pasta katkıları nedeniyle teşekkür eden öğrenciler, kısıtlı imkanlarla fakat büyük bir motivasyonla insanlar için çalıştıklarını aktardılar.

Topluluk akademik danışmanı Gökhan Bayram ise huzurevindeki konuşmasında, “Huzurevi ve dışındaki yaşlılarımız için hemen hemen her hafta birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu ne ilk ne son gelişimizdir. Büyüklerimizin mutluluğuna vesile olan öğrencilerimize teşekkür ediyor, yaşlılarımıza uzun ömür diliyorum.” dedi. Öğrenciler daha sonra ise yürümeye elverişli huzurevi sakinlerine eşlik ederek Turhan Mildon Kültür Merkezi’nin açılışı ve Golden Horn Brass Konserine geçti. (Haber Merkezi)

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı”

“Bütün Kuşaklar Manevi Hazineye Sahip Çıkmalı” Çanakkale Kara Muharebelerinin 102. yıldönümü münasebetiyle Çanakkale Şehitler Abidesi’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif