Anasayfa / Güncel / Aman dikkat

Aman dikkat

ikisini-de-kullanalim-2

Aman dikkat

Hafta sonu kendi sahamızda Nilüfer Belediyespor ile yaptığımız maçta aldığımız galibiyet, bizi rehavete sürüklemesin. Alınan üç puana sevinilirken, oynanan oyun ise çok umut vermedi.

Ligin ilk maçında karşılaştığımız Nilüfer Belediyespor, geçtiğimiz yıldan çok uzak bir görüntü verdi. Bu sezon Nilüfer Belediyespor, önemli transferler yapmamış gözüktü. Ekonomik olarak ne durumda oldukları ortada dururken, bizim oyuncuların ve teknik kadronun, önümüzdeki maçlar için daha farklı planlamaya gitmesi gerekiyor. Nilüfer maçı gibi Sarıyer maçını oynarsak, deplasmandan puan çıkartmamız biraz zor gözüküyor.

Ligin başı olduğu için her takımın içinde bulunduğu “birlikte oynamama” sorunu beklentileri biraz daha aşağı çekiyor. Balkan Kupası maçlarından dolayı sezona erken başlayan takımımız, bu sorundan biraz daha uzak gözüktü. Takıma en son katılan Mia Jerkov’un takım ile tam kapasiteye çıkması ise biraz daha zaman istiyor. Pasör Seda’nın da arkadaşları ile uyumuna zaman tanımak gerekiyor.

Balkan kupasını müzesine götürmüş olan Boğazın Sultanları, spor severlerin beklentilerini üst seviyeye çektiği için bu sezon oyuncuların omuzlarına daha fazla yük bindirecek gibi gözüküyor. Sarıyer maçından da üç puanla dönersek, sezon başı iyi bir hava yakalayıp, ilk beşin içinde çok rahat yerimizi alırız.

Öte yandan Türkiye genelinde tüm liglerde olduğu gibi Çanakkale Belediyespor-Nilüfer Belediyespor maçında da meme kanserine dikkat çekmek amacıyla maçtan önce pankart açıldı. “ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR” yazılı pankart açarak farkındalık yaratmayı amaçlayan Boğazın Sultanları, salondan da büyük destek gördü. (Aslı Yıldız)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

“Çanakkale ile kan bağımız var”

“Çanakkale ile kan bağımız var” Bir dizi ziyaretlerde bulunma amacıyla Çanakkale’de bulunan Tarsus Belediye Başkanı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif