Anasayfa / Güncel / Uysal Marketler 19. Şube ile hizmette

Uysal Marketler 19. Şube ile hizmette

1

Çanakkale’nin hizmet sektörüne 18 mağaza kazandıran Uysal Marketler Zinciri, 19. mağazası olan Plaj Şubesi’nin de açılışını yaptı.

Yerel markalara büyük destek veren Çanakkale halkı da açılışa büyük ilgi gösterdi. Baba Cengiz Uysal tarafından kurulup bugünlere getirilen “Uysal” markasının modernleşip çağdaşlaşmasında da önemli katkısı olan Uysal Marketler CEO’su Süleyman Uysal açılışta yaptığı konuşmada, “Çanakkale’de toplamda 19 şubeye ulaşmış bulunmaktayız. Plaj Şubesi merkezdeki 8. Şubemiz olarak hizmete açılmış bulunmaktadır.  Firmamız perakende sektörüne 2008 yılında açtığımız ilk mağaza ile girdi. Büyüyen Çanakkale ile birlikte biz de hemşerilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gelişmeye devam ettik. Bugün de Barbaros Mahallesindeki kentlilerimiz için hizmete devam ediyoruz.  Mahallemize ve kentimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnternet sitemizden müşterilerimizin ihtiyaçlarını her daim göz önünde bulunduruyoruz” dedi. (Dilek Akşen)

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Devlet; Parti Devleti Oluyor!

Devlet Parti Devleti Oluyor! CHP  Çanakkale Milletvekili Adayı Metin Ümit Ural, “Demokrasi, Değişim ve Reform …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif