Anasayfa / Güncel / 17 yıllık karanlık

17 yıllık karanlık

ahmet-taner-kislali

17 yıllık karanlık

Eğitim İş Çanakkale Şube Yönetim Kurulu yazılı bir açıklama ile 21 Ekim 1999 tarihinde Ankara’da evinin önünde uğradığı bombalı hain bir saldırı sonucu katledilen Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı cinayetinin faillerinin hala bulunamayışını kınadı.

Eğitim-İş; “Atatürkçü Düşüncenin savunucusu, Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 21 Ekim 1999 tarihinde Ankara’da evinin önünde uğradığı bombalı hain bir saldırı sonucu katledilişinin 17. yılında saygı ile anıyoruz. Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı gerici, karanlık güçler tarafından ve gerici bir gazetenin hedef göstermesinden, Cumhuriyet düşmanları tarafından katledilmiştir.  Eğitim İş Çanakkale Şubesi olarak, faillerinin aslında belli olduğu, hangi gerici zihniyetlerin bu katliamı yaptığı biliniyorken, bu cinayetin 17 yıldır aydınlatılmamasını kınıyoruz. Katledilişinin 17. yılında, aydınlanmacı, Laik ve Cumhuriyet değerlerini savunan, Atatürkçü Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı’yı saygı ile anıyoruz” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

 

 

Hakkımızda Gündem

Bu Haber Çok Okundu

Kordonda Çocuk Kahkahaları

Kordonda Çocuk Kahkahaları Çanakkale’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları,  “23 Nisan Mutlu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif